سیب انفجار نارنجک افغانستان اخبار حوادث

سیب: انفجار نارنجک افغانستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگر «شهرزاد» از دلایل افت فصل دوم سریال سخن گفت

رامین ناصرنصیر گفت: داستان در قسمت دوم «شهرزاد» دارای فراز و فرودهای مناسبی بود ولی به نظر من قسمت‌بندی نامناسب و همین طور آخر یافتن فصل در اواسط داستان بعضی از

بازیگر «شهرزاد» از دلایل افت فصل دوم سریال سخن گفت

بازیگر «شهرزاد» از دلایل افت فصل دوم سریال سخن گفت

عبارات مهم : اخبار

رامین ناصرنصیر گفت: داستان در قسمت دوم «شهرزاد» دارای فراز و فرودهای مناسبی بود ولی به نظر من قسمت بندی نامناسب و همین طور آخر یافتن فصل در اواسط داستان بعضی از نقدها را به این سریال وارد کرده است.

به گزارش میزان، رامین ناصرنصیر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: این روزها تماماً مشغول بازی در سریال «شهرزاد 3» هستم و در کنار آن در سریال «افسانه هزارپایان» نیز اثر دیگری است که در آن به ایفای نقش می پردازم و از شبکه نسیم روی آنتن خواهد رفت.

او راجع به چگونگی ساخت و مراحل فیلمبرداری شهرزاد 3 افزود: طبق قراری که گروه تولید با بازیگران گذاشته در خصوص فصل سوم شهرزاد دیگر نمی توانیم مصاحبه ای داشته باشیم و از این به بعد تمام اخبار شهرزاد 3 از طریق روابط عمومی اثر ارائه خواهد شد.

بازیگر سریال «سر دلبران» راجع به نقدهای وارد شده است بر فصل دوم شهرزاد تصریح کرد: در ابتدای راه فیلمنامه کلی شهرزاد به ما داده شد و صحبتی در مورد فصل بندی این سریال گفته نشد و نمی دانستیم دقیقاً این مجموعه چند فصل خواهد شد.

او به همین جهت ادامه داد: از نظر من قصه مهم شهرزاد به هیچ وجه ناقص نبود و نمی توان گفت که شهرزاد در داستان ایراد داشته هست. شاید مسئله مهم و نقدهایی که بر شهرزاد 2 وارد شده است به علت روند نادرست تقطیع و فصل بندی اتفاق افتاده است.

ناصرنصیر خاطرنشان کرد: داستان در قسمت دوم دارای فراز و فرودهای مناسبی بود ولی به نظر من قسمت بندی نامناسب و همین طور آخر یافتن فصل در اواسط داستان بعضی از نقدها را بر فصل دوم این سریال وارد کرده است.

بازیگر «شهرزاد» از دلایل افت فصل دوم سریال سخن گفت

واژه های کلیدی: اخبار | سریال | بازیگر | داستان | شهرزاد 2 | بازیگری | بازیگران | فصل دوم شهرزاد | رامین ناصرنصیر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs