سیب انفجار نارنجک افغانستان اخبار حوادث

سیب: انفجار نارنجک افغانستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات می‌خواهم دوباره به فوتبال برگردم / جباری

خبر این بود‌؛ مجتبی جباری جهت هر لحظه از فوتبال خداحافظی كرد، دور از زمین فوتبال. شنیدن این خبر به خاص جهت طرفداران استقلال و مجتبی جباری، تلخ بود. او كه در بین

می‌خواهم دوباره به فوتبال برگردم / جباری

جباری: می خواهم دوباره به فوتبال برگردم

عبارات مهم : فوتبال

خبر این بود ؛ مجتبی جباری جهت هر لحظه از فوتبال خداحافظی كرد، دور از زمین فوتبال. شنیدن این خبر به خاص جهت طرفداران استقلال و مجتبی جباری، تلخ بود. او كه در بین آبی ها به زیدان آسیا معروف بود، به خاطر درخششی كه همواره در زمین بازی داشت، طبیعتاً نباید به این شكل از فوتبال خداحافظی می كرد.

به گزارش خبر ورزشی، مجتبی امسال روی دست هواداران به استقلال بازگشت و توقع این بود كه روی دست آنها هم جهت هر لحظه از مستطیل سبز خداحافظی كند و فوتبال را كنار بگذارد. منبع خبر هم رضا عنایتی بود ؛ مهاجم سال های نه چندان دور استقلال و سرمربی فعلی سیاه جامگان. از حرف های او این طور برداشت شده است بود كه چون جباری به مشهد نرفته، در نتیجه از فوتبال خداحافظی كرده هست. این حرف هایی بود بین جباری و عنایتی و توقع این بود كه بین آنها باقی بماند ولی حالا به عنوان یك خبر قطعی انتشار یافته هست. ۸ محبوب استقلالی ها ولی همین چند روز قبل به خبرنگار ما گفته بود قصدی جهت خداحافظی از فوتبال ندارد و نمی خواهد در شرایطی برود كه بعضی ها فكر كنند چون نگذاشته اند در استقلال بازی كند، جهت هر لحظه از فوتبال رفته است.

می‌خواهم دوباره به فوتبال برگردم / جباری

جباری در گفت وگوی تازه اش با خبرورزشی راجع به خبری كه منتشر شد، می گوید: «قویاً این شایعه را تكذیب می كنم. اینكه تصمیم گرفته ام فعلاً بازی نكنم، علت بر این نیست كه تصمیم گرفته ام از دنیای فوتبال خداحافظی كنم. فكر می كنم از حرف هایی كه من و آقای عنایتی زده ایم، سوء تفاهم شده است هست. همان طور كه در مصاحبه اخیرم به شما گفتم، نیم فصل دوم نمی خواهم بازی كنم، علت آن هم كاملاً روشن بود، مدتی است تمرین نكرده ام و دوست نداشتم در این شرایط به تیمی بروم. هدفم هر لحظه این است كه با آمادگی قرارداد ببندم. متأسفانه به خاطر رفتارهایی كه شد، در این مدت از تمرینات تیمی به دور بودم ولی قصد دارم دوباره برگردم. از سویی بازی در تیمی غیر از استقلال در کشور عزیزمان ایران برایم سخت بود.»

در سال های اخیر چندین و چند صورت محبوب بوده اند كه دور از زمین فوتبال خداحافظی كرده اند ولی مجتبی جباری هم مثل هر فوتبالیست دیگری دوست ندارد این اتفاق جهت او رخ دهد. جباری انگیزه زیادی دارد كه دوباره برگردد و پا به توپ شود. فعلاً تصمیم او این است كه در نیم فصل دوم بازی نكند و از فصل آینده دوباره در میادین آفتابی شود. هواداران دوست دارند جباری را در استقلال ببینند و حداقل این بازیكن با پیراهن تیم محبوبش فوتبال را كنار بگذارد. جباری می گوید: «هنوز جهت فصل بعد هم چیزی مشخص نیست ولی من دوست دارم آماده شوم و برگردم. باید تا آن وقت دید كه چه اتفاقاتی رخ می دهد.»

خبر این بود‌؛ مجتبی جباری جهت هر لحظه از فوتبال خداحافظی كرد، دور از زمین فوتبال. شنیدن این خبر به خاص جهت طرفداران استقلال و مجتبی جباری، تلخ بود. او كه در بین

جباری با مدیران کلوب استقلال دچار اختلاف است و طبیعتاً در شرایطی كه آنها او را كنار گذاشته اند، تمایلی ندارد خداحافظی كند. او می خواهد مبارزه كند و برگردد تا نشان دهد این مدیران در هر سطحی كه باشند، نمی توانند باعث دوری بازیكنی شوند كه علاوه بر استقلال، سال ها سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را هم دارد. جباری در مصاحبه اخیر خود هم از مسئولان وزارت ورزش خواست تا اجازه ندهند مدیران چنین برخوردی با بازیكنانی كه در فوتبال کشور عزیزمان ایران زحمت كشیده اند، كنند. جباری حرف های خود را این طور تمام می كند: «باید از هواداران تشكر كنم كه هنوز لطف دارند و حمایت می كنند، جهت من همین كافی هست. چیزی بالاتر از هوادار در فوتبال وجود ندارد و هنگامی که آنها چنین رفتاری می كنند و حتی می گویند امیدواریم روزی برگردی، به من انگیزه می دهد و برایم كافی هست، به سایر پرسشها توجهی ندارم.»

واژه های کلیدی: فوتبال | استقلال | استقلال | خداحافظی | هواداران | فوتبالیست | رضا عنایتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs